USC vs. Nevada önizlemesi: Caleb Williams baskıyı artırıyor

plantifulsoul

New member
USC hücum yan hakemi Gino Quinones, 2 Ocak’ta Cotton Bowl’da oyun kurucu Caleb Williams’ı blokluyor. USC antrenörleri hücum hattında öne çıkanlar arıyor.

( Matthew Visinsky / Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire)

Her köşeden rakipler geliyor. USC’nin hücum hattında ihtiyacı olan şey bir şampiyon.

Hücum hattı antrenörü Josh Henson, grubu içinde devam eden pozisyon savaşları hakkında şunları söyledi: “Bir tür şampiyona maçının 13. Turuna gidiyoruz ve burada sadece bir hakem 155-153, sonraki hakem 152-155 puan aldı.” “Kimin kazandığını bilmiyorum. Herkes farklı bir adamın kazandığını düşünüyor. Birinin vücuda darbeler atmayı bırakıp nakavt yumruklar atmasını bekliyorum.”

Riley, geçen haftaki planının her seride tekrarlanmasını beklemediğini ancak sık sık yapılan değişikliklerin oyuncular ayrılana kadar devam edeceğini söyledi. Gino Quinones, Alani Noa, Emmanuel Pregnon ve Michael Tarquin’in dönüşümlü olduğu guard pozisyonları özellikle sıkı.

Geçen hafta birinci sınıf öğrencisi Noa’nın sol kanatta başlamasıyla sağ savunmada başlayan Quinones, oyun başlayana kadar ilk vuruşları yapıp yapamayacağından emin olmadığını söyledi.

Kırmızı gömlekli son sınıf öğrencisi Quinones, “Bu bizim için sağlıklı” dedi. “Hepimiz için adım atmak ve içeri girdiğimizde değişikliklerde herhangi bir düşüş olmadığından emin olmak zorlu bir iştir.”

Riley’nin ilk maçta öne çıktığını söylediği oyuncular arasında Florida’dan transfer olan Tarquin de vardı. Tarquin, açılışa giren sağ savunma oyuncusu olarak listelendi ancak bunun yerine Quinones’in arkasında yedek kulübesinden çıktı.

Henson, grubundaki netlik eksikliğinden dolayı sabırsızlanırken, her oyuncunun derinliği sağlamlaştırmaya yardımcı olacak kritik oyun tekrarları almasına odaklanmayı seçti.

Henson, “Bundan dolayı cesaretiniz kırılabilir ve birisinin oyununda tutarlı bir şekilde öne çıkması gerektiğini düşünebilirsiniz veya duruma oyuncuların oldukça iyi oynadığı ve mücadele ettiği bir bakış açısıyla da bakabilirsiniz” dedi. “Orada oturan ve oldukça yüksek seviyede oynayan birden fazla oyuncu var. Ben bunu ikinci yol olarak kabul ediyorum.”