Spor dünyası, USC antrenmanında Bronny James’in kalp durmasına tepki gösteriyor

plantifulsoul

New member
USC birinci sınıf öğrencisi Bronny James, Pazartesi günü bir Truva atları basketbol antrenmanı sırasında kalp krizi geçirdi ve haber Salı sabahı yayınlandıktan hemen sonra sosyal medyada tepki geldi.

James ailesinin sözcüsü, Lakers yıldızı LeBron James’in 18 yaşındaki oğlunun şu anda durumunun iyi olduğunu söyledi.

Geçen sezon Chatsworth Sierra Canyon Lisesi’nde oynayan Bronny James için bir an önce iyileşmesi için dualar ve dilekler yağdı.

Desteğini tweetleyen ilk kişilerden biri, Ocak ayında Pazartesi gecesi bir maçta kalp krizi geçiren ve Nisan ayında futbola dönmesine izin verilen Buffalo Bills güvenliği Damar Hamlin oldu.

Hamlin Salı sabahı “Bronny ve James ailesine de dualar,” diye tweet attı. “Tıpkı tüm sürecim boyunca benim için olduğunuz gibi burada sizin için.”

Bronny ve James ailesi için de dualar.
🙏🏽
Tüm sürecim boyunca sizler için buradayım.

— 𝐃𝐚𝐦𝐚𝐫 𝐇𝐚𝐦𝐥𝐢𝐧 (@HamlinIsland) 25 Temmuz 2023
Diğer iyi dileklerde bulunanlar arasında eski Lakers Magic Johnson, Metta World Peace ve Mychal Thompson; tenis efsanesi Billie Jean King; kolej basketbolu yayıncılığı efsanesi Dick Vitale; şu anki NBA oyuncuları Boston Celtics’ten Jayson Tatum, Cleveland Cavaliers’tan Donovan Mitchell ve Atlanta Hawks’tan Trae Young; LeBron James’in iki NBA şampiyonluğu ve dört final maçına çıktığı bir takım olan Miami Heat; ve eski NFL oyuncuları Dez Bryant ve Robert Griffin III.

Cookie ve ben, kalp krizi geçirdiğini duyduktan sonra LeBron ve Savannah’nın oğlu Bronny için dua ediyoruz. Dua ediyoruz ve tam ve hızlı bir şekilde iyileşmesini umuyoruz
🙏🏾

— Earvin Magic Johnson (@MagicJohnson) 25 Temmuz 2023
“Savannah ve @KingJames’in oğlu @itsBronnyJames dün büyük bir kalp krizi geçirdikten sonra iyileşiyor ve yoğun bakım ünitesinden çıkıyor” Vitale yazdı.

James ailesi için dualar… Bronny’nin tamamen iyileşmesi için dua ediyorum…
🙏🏽

– Mychal Thompson (@champagnennuts) 25 Temmuz 2023

Ve Bronny çok hoş bir genç adam… Haydi gidelim Bronny… hepimiz senin için çekiyoruz…

– Mychal Thompson (@champagnennuts) 25 Temmuz 2023

Bronny için dualar. Ne harika bir çocuk.
Daha güçlü dön genç adam.
Daha iyi ol ve daha iyi hisset.
❤

— Metta (@MettaWorld37) 25 Temmuz 2023
“Bronny’nin kalp krizi geçirmesinin ardından Bronny James’e ve tüm James ailesine desteğimizi ve dualarımızı gönderiyoruz.” kral tweet attı. “Hepiniz aklımızdasınız.”

Bronny
🙏🏽
🙏🏽
🙏🏽
🙏🏽

Jayson Tatum (@jaytatum0) 25 Temmuz 2023

Bronny için
🙏🏽
🙏🏽
🙏🏽

— Trae Young (@TheTraeYoung) 25 Temmuz 2023

Bronny için dua ediyorum
🙏🏾
🙏🏾

— Donovan Mitchell (@spidadmitchell) 25 Temmuz 2023

Geçmiş olsun, Bronny! Dualarımız ve en iyi dileklerimiz James ailesine gidiyor.

— Miami HEAT (@MiamiHEAT) 25 Temmuz 2023
“Fırsat bulduğunda Bronny James için bir dua gönder,” Griffin tweet attı. “Dün basketbol sahasında yere yığıldı, kalp krizi geçirdi ve yoğun bakıma kaldırıldı. Şu anda yoğun bakım ünitesinden çıktı ve durumu stabil, ancak iyileşmesinin ve sağlığının devam etmesi için hepimiz dua ediyoruz.”

Red Hot Chili Peppers basçısı ve ölümsüz Lakers hayranı Flea da genç oyuncuya olumlu düşünceler gönderdi.