Spor dünyası Bronny James’in USC antrenmanındaki kalp durmasına tepki gösterdi

plantifulsoul

New member
USC birinci sınıf öğrencisi Bronny James, Pazartesi günü Trojans’ın basketbol antrenmanı sırasında kalp krizi geçirdi ve Salı sabahı haberin yayınlanmasının hemen ardından sosyal medyadaki tepkiler geldi.

James ailesinin bir sözcüsü, Lakers yıldızı LeBron James’in 18 yaşındaki oğlunun şu anda durumunun stabil olduğunu söyledi.

Geçen sezon Chatsworth Sierra Canyon Lisesi’nde forma giyen Bronny James’in hızla iyileşmesi için çok sayıda dua ve dilek yağdı.

Desteğini tweetleyen ilk kişilerden biri, Ocak ayında Pazartesi gecesi oynanan bir maçta kalp krizi geçiren ve Nisan ayında futbola dönme izni alan Buffalo Bills’in stoperi Damar Hamlin’di.

Hamlin Salı sabahı tweet’inde “Bronny ve James ailesine de dua ediyorum” dedi. “Tüm sürecim boyunca benim için olduğu gibi sizin için de buradayım.”

Bronny ve James ailesine de dua ediyorum.
🙏🏽
Tüm sürecim boyunca benim için olduğu gibi sizler için de buradayım.

— 𝐃𝐚𝐦𝐚𝐫 𝐇𝐚𝐦𝐥𝐢𝐧 (@HamlinIsland) 25 Temmuz 2023
Diğer iyi dilekçiler arasında eski Lakers Magic Johnson, Metta World Peace ve Mychal Thompson; tenis efsanesi Billie Jean King; üniversite basketbolu yayıncılığının efsanesi Dick Vitale; mevcut NBA oyuncuları Boston Celtics’ten Jayson Tatum, Cleveland Cavaliers’tan Donovan Mitchell ve Atlanta Hawks’tan Trae Young; LeBron James’in iki NBA şampiyonluğu ve dört final maçına çıktığı Miami Heat takımı; ve eski NFL oyuncuları Dez Bryant ve Robert Griffin III.

Cookie ve ben LeBron ve Savannah’nın kalp krizi geçirdiğini duyan oğlu Bronny için dua ediyoruz. Dua ediyoruz ve tam ve hızlı bir şekilde iyileşmesini umuyoruz
🙏🏾

— Earvin Magic Johnson (@MagicJohnson) 25 Temmuz 2023
“Savannah ve @KingJames’in oğlu @itsBronnyJames’in dün kalp krizi nedeniyle yaşadığı büyük korkunun ardından iyiye gittiği ve yoğun bakım ünitesinden çıktığı iyi haber.” Vitale yazdı.

James ailesi için dua ediyoruz… Bronny’nin tamamen iyileşmesi için dua ediyoruz…
🙏🏽

— Mychal Thompson (@champagnennuts) 25 Temmuz 2023

Ve Bronny çok iyi bir genç adam…Hadi Bronny…hepimiz senin için çabalıyoruz…

— Mychal Thompson (@champagnennuts) 25 Temmuz 2023

Bronny için dualar. Ne harika bir çocuk.
Daha güçlü geri dön genç adam.
Daha iyi olun ve daha iyi hissedin.
❤

— Metta (@MettaWorld37) 25 Temmuz 2023
“Bronny’nin kalp krizi sonrasında Bronny James’e ve tüm James ailesine desteğimizi ve dualarımızı gönderiyoruz” Kral tweet attı. “Hepiniz aklımızdasınız.”

Bronny
🙏🏽
🙏🏽
🙏🏽
🙏🏽

— Jayson Tatum (@jaytatum0) 25 Temmuz 2023

🙏🏽
🙏🏽
🙏🏽
Bronny için

— Trae Young (@TheTraeYoung) 25 Temmuz 2023

Bronny için dua ediyorum
🙏🏾
🙏🏾

— Donovan Mitchell (@spidadmitchell) 25 Temmuz 2023

Geçmiş olsun Bronny! Dualarımız ve en iyi dileklerimiz James ailesiyle.

— Miami HEAT (@MiamiHEAT) 25 Temmuz 2023
“Fırsat bulduğunuzda Bronny James için dua edin” Griffin tweet attı. “Dün basketbol sahasında fenalaştı, kalp krizi geçirdi ve yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Şu anda yoğun bakım ünitesinden çıktı ve durumu stabil ancak iyileşmesinin ve sağlığının devam etmesi için hepimiz dua ediyoruz.”

Red Hot Chili Peppers basçısı ve sıkı Lakers hayranı Flea da genç oyuncuya olumlu düşünceler gönderdi.