LeBron James, oğlu Bronny’nin USC’ye ilk çıkışını izlemenin duygusal olduğunu söyledi

plantifulsoul

New member
Dört puan. Üç ribaund. İki asist. İki top çalma. Bir blok.

Bu, Bronny James’in Pazar günü öğleden sonra USC’nin Long Beach State’e karşı 84-79 uzatmalı yenilgisi sırasındaki 16 dakikalık saha süresinden elde edilen istatistik çizgisiydi.

Lakers’ın yıldızı LeBron James, oğlunun Truva atlarıyla uzun zamandır beklenen ilk maçına ilişkin değerlendirmesi nasıldı?

James, en büyük oğlunun Galen Center’daki bir takım antrenmanı sırasında kalp krizi geçirmesinden beş aydan kısa bir süre sonra gerçekleşen maçın ardından Instagram’da “Tek kelimeyle İNANILMAZ” diye yazdı.

Bronny James’e 30 Kasım’da basketbol faaliyetlerine devam etme izni verildi ve bu sırada LeBron James, Lakers maçıyla çelişse bile oğlunun USC’deki ilk maçına katılacağını açıkladı.

Bu noktaya gelmedi. Kendisi ve Lakers’ın Indiana Pacers’ı 123-109 yenerek NBA’in ilk sezon içi turnuva şampiyonluğunu kazanmasının üzerinden 24 saatten az bir süre sonra LeBron James, Galen Center’da saha kenarında oğlunun ilk kez bir Truva atı maçına girişini gururla kaydediyordu. .

“Bugünün benim için ne kadar DUYGUSAL olduğunu anlatamam bile!” LeBron James Instagram’da yazdı. “Gerçekten bitkin durumdayım ve söyleyebileceğim tek şey @bronny, sen tek kelimeyle İNANILMAZsın!! Yaşanacak galibiyet ve yenilgilere lanet olsun. Zaten nihai hedefi/şampiyonluğu kazandınız ve bu HAYAT!!! Seninle gurur duyuyorum evlat ve bugün bana daha fazla hayat verdin! Teşekkür ederim ve seni seviyorum”

Lakers’tan Lebron James, Pazar günü USC’nin Galen Center’da Long Beach State’e karşı oynadığı maçın ilk yarısında oğlu Bronny James’in oyununu izliyor.

(Jason Armond / Haberler)

James’in Instagram gönderisinde iki video yer alıyordu; biri oğlunun blok yapmak için sahada koşturduğu bir video, diğeri ise Bronny James’in ikinci yarının 13:10’unda kariyerindeki ilk puanlarını almak için üç sayılık atış yaptığı görüntüler.

Emekli futbol süperstarı David Beckham, James’in gönderisine yaptığı yorumda “Gururlu an dostum
❤
her şey x AİLE ile ilgili” diye yazdı.

“Gerçek savaşçı!” Shareef O’Neal, 2018’de kalp ameliyatı geçiren ve sonunda UCLA ve Louisiana State’de oynayan ve 2022 NBA yaz liginde Lakers’la dört maça çıkan Shareef O’Neal’i yorumladı.